Kdo sportuje - nezlobí

úspěchy našich členů

2016

Sjezdové lyžováníNová Tereza Mistrině ČR ve Sl, GS. ml.juniorky, blahopřejeme .

Další výsledky: Sl - ženy/juniorky- 3.místo / 1.místo, 4./1., 6./1., Gs – 7./ 1., 5./1..

Snowboarding

Makovec Martinreprezentuje Plzeňský kraj - ml.žák ZOHDM – 2.místo, 2x 4.místo

2015
Sezona 2015 se všem članům vydařila ve sjezdovém lyžování obsadila Tereza Nová na Mistrovství ČR jun.ml. GS -3.místo , Mistrovství Prahy Sl- 2.místo.stálé dobré výsledky přináší Terce zařazení do Reprezentace ČR ml. juniorky.  a Šormová DanielaMistrovství ČR ml.žákyně Sl – 3.místo.
V Triatlonu Matějovič Filip 1.VT žactva, celkové 9.místo v Českém poháru.

Praha – Xtera: 1.místo, Pardubice TT : 3.místo, Příbram DT:3.místo.

21.1.2015 - další členka clubu Daniela Šormová je na základě dosažených výsledků zařazena do reprezentačního družstva žactva pro 53. ročník mezinárodních závodů ve sjezdovém lyžování.

Nová Tereza -vstupuje bodově do sez. : 8- sl, 7- Gs, 5- Sg.

-výsledky v kat.dospělých: FIS sl.- 6., Český pohár Gs-14, FIS UNI Gs-16.

Daniela Šormová - MČR žactva   bronz ve slalolmu a v SG 7 místo.

2014

Sezona 2013-14 byla velmi specifická v závodním období. Špatné sněhové podmínky, překládání závodů nebo jejich rušení.  Ne všechny závody se odjeli za ideálních podmínek.

Nicméně členky vzorně reprezentovali Plzeňský kraj jak na ZOHDM, tak na mistrovských závodech. Vydařili se i starty v zahraničí.

Terka Nová si svími výkony řekla o zahraniční starty s žákovskou reprezentací.

Pro nadcházející sezonu je již junirkou. Na základě výsledků, předvedených jízd byla zařazena do reprezentace ČR junirů

10.-11.3.  MČR žáků na německém Arberu. V sobotním slalomu Terka byla po 1.kole na děleném 2.místě s časem 42.16, bohužel druhé kolo nedojela. Danda nedokončila již 1.kolo.

v neděli si to Terka vynahradila a skončila celkově na pěkném 5.místě. Danda byla po 1.kole na 17.místě a druhé kolo bohužel nedokončila.

kompletní výsledky zde:  SL  a  OSL

18.-.19.2. v chorvatském Záhřebu reprezentovalo Českou republiku deset závodníků. Trka dojela  v OSL na pěkném 12.místě.

1.-2.2. Pec pod Sněžkou, kde se terka i Danda účastnily Českého poháru žactva v obřím slalomu v sobotu byla Terka na 3.místě a Danda na 24.místě, v neděly za velmi nepříznivých podmínek /hustá mlha /závod Terka i Danda nedokončily.
výsledky zde GS

28.-29.1.  účastna mezinárodním závodu na Slovensku v GS a SL. 28.1. na pěkném 7.míste v obrím slalomu a 29.1. také na 7.míste v SL. výsledky zde GS , SL.

4.-.6.1. se účastnila Terka i Danda závodů ve Špindlerově Mlíně na Českém poháru HEAD CUP 2014 ve slalomu. Terka zajela v prvním kole nejrychlejší čas a celkově pak skončila 4, a Danda měla ve druhém kole 4 nejrychlejší čas a celkově skončila na 9místě.
Výsledky zde

Matějovič Filip triatlon žactvo ml. - Český pohár Xtera –Tábor 1 místo

Plzeňský pohár – každý start umístění na stupních

Mistrovství Libereckého kraje – 1.místo

2013

20.-.22.12. se Terka a Danda účastnily mezinárodního závodu na Slovensku - Pohár žactva SK, který pořádal TJ Roháče Zuberec
s úzpěchem obsadily tato místa:
Terka Sl-2, Gs-8, Sg-4, Sc/superkombinace/-4.
Danda Gs-17, Sg-12, Sc-10/první rok ve st.žák.
výsledky zde. SL , GS, SG a SC.

29.12. se Terka i Danada účastnily závodu - Silvestrovské show ve Špindlerově mlíně.
Rozloučení s uplynulým rokem českých sjezdových lyžařů a dalších špičkových sportovců ve Skiareálu Špindlerův Mlýn
Terka se probojovala jako 6 až do semifinále, kde v druhém kole bohužel upadla a jako jediná přijela do cíle po hlavě a bez lyže. :-) Chytila špicara v poslední bráně.