Kdo sportuje - nezlobí


Firma Ski - Servis - Sport byla založena v roce 1992 se zaměřením na servis a prodej sportovních potřeb a doplňků. Zpočátku byla její činnost zaměřena na servis lyží. V roce 1997 byla rozšířena o cykloservis.

Svoji činnost stavíme na 25leté zkušenosti ve sjezdovém lyžování nejdříve jako trenér II.tř. a poté i jako rozhodčí II.tř. Během této doby jsem se zúčastnil několika závodů v zahraničí, například: Mezinárodní mistrovství Sovětského svazu ve sjezdovém lyžování v r.1989, dále na MČR horských kol ve sjezdu 1997, Evropský pohár žen 2002, Světový pohár žen 2000 a 2004, rovněž 5-ti letá účast na českém poháru v cross-country a probíhá úzká spolupráce s lyžařským oddílem TJ Slavoj a školou lyžování.

Podzim 2007 prodej produktů f. Insportline CZ.

V lednu 2005 byl zaregistrován u MVČR Sportovní Club Černý provozující tělovýchovu, sport, turistiku, osvětovou, výukovou činnost. V únoru SC registrován u SLČR. Březen - získána kvalifikace technického delegáta pro alpské disciplíny. Podzim 2005 navázána spolupráce s f. GABEL ČR v oblasti holí pro Nordic Walking a vybavení pro lyžaře.

 

V roce 2001 jsme do naší činnosti zahrnuli nově poskytování tělovýchovných služeb  a pořádání tréninkových táborů, sportovních dnů a závodů včetně poskytování servisu při lyžařských a MTB závodech.

 

Těšíme se na další možné spolupráce v oblasti sportu, reklamy a doplňkové výživy.